שינוע קנאביס למפעלים

לחברת חפוז בלדרות מאובטחת מערך הפצה בעל תקן imc-gsp ובתקן gdp. בראשותנו צי רכבים מאובטחים ומבוקרי טמפרטורה 15-25 בעל יכולת ניטור ואיכון 24/7.

אנו משרתים את רוב חברות הקנאביס במשק הישראלי ומבצעים שינועים כמותיים ע"י רכבים מסחריים ומשאיות ולידיות. ביצוע העברות מחוות הגידול למפעלי הקנאביס, העברות שתילים, תפרחות חומרי גלם ושינוע לבתי המרקחת.

בנוסף עובדינו מאושרי כניסה לסורבן נחל שורק לביצוע העברת סחורה להקרנות.

מה נדרש לטובת שינוע קנאביס למפעלים?

עולם השינוע של מוצרים, הינו עולם גדול ורחב, אשר לרוב, יכולים להיכנס אליו כל מי שברשותו כלי רכב מתאים לגודל הסחורה, רישיון נהיגה מתאים לגודל הרכב ורצון טוב.

כאשר זה מגיע לשינוע קנאביס, התמונה היא קצת שונה.

שינוע קנאביס למפעלים

בדומה לשינוע כלי נשק, חומרים מסוכנים או סמים למחקר או לתרופות, גם בשינוע קנאביס, נדרשות תעודות הסמכה, רישיונות ממשלתיים רשמיים ואישור מיוחד, אותו יש לחדש בכל תקופה, בכדי לוודא כי המחזיק אותו, עדיין כשיר ועומד בכל התנאים להובלת הקנאביס.

הובלת קנאביס למפעלים

כיום, צמח הקנאביס, מעבר לשימוש הפרטי של חולים, אשר מקבלים רישיון לכך מרופאים ייעודיים ומקבלים את הקנאביס אליהם הביתה או בבית מרחקת, יש שימוש רחב שצמח הקנאביס, על כל חלקיו ותוצריו, גם בשוק המסחרי ולטובת תעשיות שונות.

הקנאביס משמש בתעשיות רבות. החל מתעשיית הרפואה, דרך תעשיית הקוסמטיקה, העיצוב, בריאות הנפש ותעשיות רבות נוספות. שימוש גבוה ההולך וגדל בצמח, מצריך היערכות של שינוע חומר הגלם למפעלים, לטובת השימוש בהם בצורה שוטפת ובכמויות המותאמות לצרכי המפעל.

ישנן חברות שונות המציעות כיום שירות שינוע קנאביס למפעלים, אך לפני סגירת חוזה עם חברה כזאת, יש לבחון ולוודא כי לחברה המציעה את שירותיה, אכן יש את האישורים הנדרשים להובלת קנאביס (מידע מלא ניתן לקבל במשרד הבריאות), את היכולת להוביל את הכמות הנדרשת והתנאים המתאימים לכם (מעל כמות מסוימת, ישנו צורך באבטחת הסחורה במהלך השינוע).

לפרטים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
סיבת הפנייה: