שינוע קנאביס למטופלים (דרך בתי המרקחת לקנאביס)

חברת חפוז בלדרות מאובטחת מבצעת שינוע קנאביס לבתי המטופלים בכל הארץ בעזרת צי רכבים גדול באפשרותנו להגיע לכל נקודה בארץ תוך 24 שעות.

צי הרכבים עומד בתקנים הנדרשים ולשם כך משרת כיום אלפי מטופלי קנאביס רפואי המקבלים את התרופה באסדרה החדשה דרך בתי המרקחת. אנו מספקים את כל פתרונות השינוע לבתי המרקחת אשר מנפיקים הזמנות למטופלים במינימום זמן, בשירות ובמקצועיות.

שאל את בית המרקחת המנפק לך או חייגו למוקד שלנו לקבל פרטים נוספים.

עולם הקאנביס, הוא אחד העולמות המתפתחים ביותר בעולם. הן מבחינה רפואית – הגילויים של יתרונות הצמח שמתגלים כל הזמן והאפשרויות החדשות שלו לשמש כתרופה, כמשפר הרגשה למטופלים או כתחליף לנרקוטיקה לחולים במחלות שונות.

הן בתחום הקוסמטיקה – לצמח ישנם ערכים רבים לשיפור מצב העור, התחדשותו ובריאותו והן מבחינה כלכלית. לא פלא אם כך, שתפוצת הצמח הולכת וגדלה כל הזמן.

שינוע קנאביס למטופלים (דרך בתי המרקחת לקנאביס)

עם הגידול בשימוש בקנאביס, נדרשת היערכות רצינית ומקצועית, בתחום השינוע שלו ובמיוחד לחולים. אז מהן בעצם המשמעויות של שינוי קנאביס למטופלים?

Slider_Cannabis

אבטחה בשינוע קנאביס למטופלים

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, ומכיוון שהקנאביס עדיין נחשב על פי פקודת הסמים, לסם מסוכן, ישנן הנחיות ברורות ופרוטוקולים ברורים, לשינוע קנאביס למטופלים. רק חברות אשר יודעות לעמוד בתנאי בטיחות אלה, יוכלו לקבל את הרישיון והמכרזים, לביצוע עבודות שינוע למוצר זה.

– אישור אבטחה – כל ספק המעוניין לעסוק בתחום השינוע של מוצרי קנאביס, נדרש להחזיק באישור אבטחה תקף כתנאי לקבלת רישיון או להארכת רישיון לעיסוק בקנאביס. ללא אישור זה, לא ניתן לעסוק בשינוע קנאביס בכל כמות שהיא.

בכדי לקבל רישיון זה, יש לעמוד בתנאים כפי שהם הוגדרו על ידי משרד הבריאות.

תנאים לקבלת אישור האבטחה – הפונה הינו בעל אזרחות ישראלית, בגיל 25 ומעלה, אין לו תיק פלילי או רישומים פליליים וברשותו מינוי מנב"ט.

לפרטים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
סיבת הפנייה: