בית מסחר לקנאביס רפואי

לחברת חפוז בלדרות בית מסחר לקנאביס רפואי אשר עומד בתקן IMC-GDP/GSP לאחזקת מוצרי קנאביס.

בית המסחר שלנו משמש לאחסון קנאביס בתנאים נאותים והפצתם לקהל לקוחתנו. אנו מספקים פתרונות אחסון לשלל חברות במשק אשר מפיצים את סחורתם עבור בתי המרקחת המספקים למטופלים over night לבתי המרקחת ואחסנת ברחבי המדינה.

כיום, קיימים בישראל אלפי מחזיקי רישיון קנאביס רפואי למטרות שונות. מחזיקי הרישיון, מעידים כי הקנאביס הרפואי שיפר משמעותית את בריאותם והרגשתם וכי הוא מהווה כלי אמיתי להתמודדות עם מצבים רפואיים שונים.

בכדי לספק את הקנאביס הרפואי לבעלי רישיון אלו בצורה זו, ישנם גורמים רבים העוסקים במלאכה, מרגע אישור זן קנאביס במשרד הבריאות, דרך גידולו, השינוע שלו ועוד.

בית מסחר לקאנביס רפואי

הגורמים המעורבים בתהליך אספקת הקנאביס, מורכבת מגורמים רבים אשר תחילתם במכון “המרכז הלאומי למחקר קנאביס” של משרד הבריאות. מכון זה הינו מרכז מדעי האחראי על כל תחום הגנטיקה של זני הקנאביס הרפואי ויפקח ויספק את התוצרת למשתלות, האחראיות על גידול הצמח.

מה תפקידו של בית מסחר לקנאביס בכל התהליך?

המשתלות המגדלות את הקנאביס, לרוב אינן עוסקות בהפצתו, מכירתו והשינוע שלו. לטובת כך, קיים בית מסחר למוצרי קנאביס רפואי.

בית המסחר, הוא גוף שיהיה אחראי על אחסון מוצרי קנאביס רפואי לאחר ייצורם ולאחר מכן על הפצתם ומכירתם לבתי המרקחת או ישירות ללקוחות הקצה, באם המכירה מתבצעת במשלוח ישיר ללקוח.

האם כל אחד יכול לפתוח בית מסחר לקנאביס רפואי?

כמובן שלא. בכדי לתפקד כבית מסחר לקנאביס רפואי, יש לעמוד בתנאים רבים והראשון בהם, הוא קבלת רישיון להקמה וניהול של “בית מסחר” או חברת שילוח ושינוע של קנאביס רפואי. לקבלת רישיון זה, ישנם תנאים רבים אשר מפורטים בחוקי ובחוזרי משרד הבריאות.

בנוסף, מעבר לרישיון, נדרש אישור של משטרת ישראל והצהרה מטעמם כי בעל בית המסחר, אינו בעל רישום פלילי. ועמידה בתקני אבטחה IMC-GSP ותקני שילוח ושינוע נאותים (תקן IMC-GDP) של קנאביס רפואי. לסיום, מגיש הבקשה צריך לוודא כי בידיו הסכם עבודה חתום עם השלב הבא בשרשרת האספקה של הקנאביס- בית המרקחת.

לפרטים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
סיבת הפנייה: